| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 |
| Modeli / Ref. | R3253161550 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 35 mm |
| Trashësia e kases | 9.75 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Jeshile e hapur (teal / mint) |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp / diver me siguri |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Design minimalist, dial pastel shumë trend, model elegant për përdorim ditor |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us