| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 |
| Modeli / Ref. | R3253161533 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 32 mm |
| Trashësia e kases | 9.5 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox (bicolor me PVD rose gold) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E bardhë |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend + Rose Gold (bicolor) |
| Lloji i mbylljes | Deployant / diver me siguri |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Design bicolor shumë elegant, dial i bardhë klasik, shumë i përshtatshëm për dhuratë |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us