| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 |
| Modeli / Ref. | R3253161051 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | 11.7 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive-klasike |
| Materiali i kases | Çelik inox pvd gold |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zeze |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox pvd gold |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona + siguri |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Dial i zi ,stil klasik-sportiv shumë i përdorshëm çdo ditë |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us