| Brandi | Sector |
| Koleksioni | EX-49 |
| Modeli / Ref. | R3251312002 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Digital |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, alarm, kronometër, ndriçim, format 12/24h |
| Diametri i kases | 37 mm |
| Trashësia e kases | 12.50 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive |
| Materiali i kases | Material sintetik |
| Materiali i xhamit | Akrilik |
| Ngjyra e fushës | Blu (digital display) |
| Materiali i rripit | Material gome |
| Ngjyra e rripit | Blu |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle (fibbia ardiglione) |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Digital klasik sportiv, shumë i lehtë dhe praktik për përdorim të përditshëm |
| Gjinia | Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us