| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 Automatic |
| Modeli / Ref. | R3223161016 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | 13.10 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive-klasike |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | sapphire |
| Ngjyra e fushës | E zezë |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox bicolor |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona + safety lock |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Automatic premium, dial i zi elegant, stil shumë i kërkuar për përdorim ditor dhe dhuratë |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us