| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 Automatic |
| Modeli / Ref. | R3221161003 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, ditë (day-date) |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | 13.3 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive-diver |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | sapphire |
| Ngjyra e fushës | Blu (sunray) me bezel blu |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox + rrip shtesë silikoni blu/zi |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend + Blu/zi (strap shtesë) |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona + pin buckle për rripin silikon |
| Rezistenca ndaj ujit | 200 m / 20 ATM |
| Veçori të tjera | Automatic premium, bezel blu ceramic style, Superluminova, strap shtesë në paketim, stil diver shumë i kërkuar |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us