| Brandi | Philip Watch |
| Koleksioni | Anniversary |
| Modeli / Ref. | R8273650008 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Swiss Made |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf |
| Diametri i kases | 40 mm |
| Trashësia e kases | 10.75 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante-sportive |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zezë / dark dial me subdials kronografi |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp (fibbia a farfalla) |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Swiss Made, finish polished + satin, kronograf elegant premium, stil shumë i përshtatshëm për përdorim ditor dhe formal |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us