| Brandi | Philip Watch |
| Koleksioni | Caribe Urban |
| Modeli / Ref. | R8253597679 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Swiss Made |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 31 mm |
| Trashësia e kases | 9.15 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox + Diamante |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver dial elegant |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Diver clasp me butona + safety lock |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Swiss Made, diamantë në kasë, kristal safiri, finish polished + satin, model premium shumë elegant për dhuratë |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us