| Brandi | Philip Watch |
| Koleksioni | Caribe |
| Modeli / Ref. | R8223597025 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic Swiss Made |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 41 mm |
| Trashësia e kases | 11.10 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante-sportive |
| Materiali i kases | Çelik inox me detaje PVD Gold |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me trajtim antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver dial |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox bicolor |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend + Gold |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me dy butona + safety lock |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Fondello transparent me mekanizëm të dukshëm, crown dhe caseback me vidë, stil premium shumë i kërkuar |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us