| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Bienne |
| Modeli / Ref. | R0453124520 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 35 mm |
| Trashësia e kases | 8.70 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Gold tone / dial elegant klasik |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox pvd gold |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Finish polished, total gold look elegant, model shumë i përshtatshëm për dhuratë dhe përdorim formal |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us