| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR80086SET |
| Koleksioni | Gianni T-Bar |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Diametri i kasës | 32 mm |
| Trashësia e kasës | ≈8 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl (MOP) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox (T-Bar) |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Seti përfshin | Orë + byzylyk (bracelet) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us