| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR60091 |
| Koleksioni | Automatic |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kasës | 43 mm |
| Trashësia e kasës | ≈13 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Silver (Skeleton/Open Heart) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Rezerva e energjisë | ≈40–42 orë |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us