| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11783 |
| Koleksioni | Renato |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | ~8–9 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Champagne / gold |
| Materiali irripit | Lëkurë |
| Ngjyra e rripit | Kafe |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us