| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11777 |
| Koleksioni | Sinfonia |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Dimensionet e kases | 22-28 mm (oval ) |
| Trashësia e kases | ~6 mm |
| Forma e kases | Oval |
| Materiali i kases | Çelik inox (gold tone) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl (perla) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold tone |
| Lloji i mbylljes | Jewelry clasp / deployant |
| Rezistenca ndaj ujit | 30 m / 3 ATM |
| Veçori të tjera | Design elegant, stil bizhuterie |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us