| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11769 |
| Koleksioni | Gianni T-Bar |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Diametri i kases | 28 mm |
| Trashësia e kases | ~8 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl (perla e bardhë) |
| Materiali i brezit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver & Gold (two-tone) |
| Lloji i mbylljes | Butterfly / deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 30 m / 3 ATM |
| Veçori të tjera | Design elegant me fushe perle dhe numer romak |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us