| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11763 |
| Koleksioni | Genni |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Diametri i kases | 26 mm |
| Trashësia e kases | ~6 mm |
| Forma e kases | Katror (square) |
| Materiali i kases | Çelik inox (two-tone) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl (perla e bardhë) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver & Gold (two-tone) |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona sigurie |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Design elegant, stil bizhuterie, dial perle |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us