| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11756 |
| Koleksioni | Diego / Vintage Rectangle |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Dimensionet e kases | ~32 x 42 mm |
| Trashësia e kases | ~10 mm |
| Forma e kases | Drejtkëndore (rectangular) |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Ngjyra e kases | Silver tone |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Beige / silver |
| Materiali i rripit | Lëkurë |
| Ngjyra e rripit | Kafe e errët |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us