| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11740 |
| Koleksioni | World Explorer |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetate |
| Tipi i mekanizmit | Solar Chronograph (me energji drite) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, kronograf, datë, 24h |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | ~12–13 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Blu (navy / sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver & Gold (two-tone) |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona sigurie |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us