| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11720 |
| Koleksioni | Classic / Dress |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kases | 18-24mm |
| Trashësia e kases | ~7–8 mm |
| Forma e kases | Oval |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl (perla e bardhë) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver |
| Lloji i mbylljes | Butterfly / deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Bezel elegant, fushe perle, stil bizhuterie |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us