| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11716 |
| Koleksioni | Classic / Dress |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 41 mm |
| Trashësia e kases | ~10 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Champagne / krem |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver & Gold (two-tone) |
| Lloji i mbylljes | Deployant / butterfly clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us