| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11705 |
| Koleksioni | Genni |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Dimensionet e kases | 20 x 26 mm |
| Trashësia e kases | ~5 mm |
| Forma e kases | Drejtkëndore (rectangular) |
| Materiali i kases | Çelik inox (gold tone) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Kafe (brown sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Lëkurë |
| Ngjyra e zinxhirit | Kafe e errët |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Kristale dekorative në bezel, stil elegant vintage |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us