| Brandi | Emporio Armani |
| Modeli / Ref. | AR11581 |
| Koleksioni | Chronograph |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Chronograph – bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, kronograf, datë |
| Diametri i kasës | 41 mm |
| Trashësia e kasës | ≈11 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Jeshile |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us