| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | AQ-S820W-3BVEF |
| Koleksioni | Casio Collection |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Analog + Digital, Solar) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, alarm, kronometër, countdown, world time, ndriçim, kalendar automatik |
| Madhësia e kasës | 52.5 × 50.1 mm |
| Trashësia e kasës | ≈12.7 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Resin |
| Materiali i xhamit | Akrilik (Resin glass) |
| Ngjyra e fushës | Black |
| Materiali i rripit | Resin |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us