| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | AQ-230A-3AMQYES |
| Koleksioni | Vintage |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Analog + Digital) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, ora digjitale, alarm, kronometër, dual time, kalendar automatik |
| Madhësia e kasës | 38.8 × 29.8 mm |
| Trashësia e kasës | ≈8.1 mm |
| Forma e kasës | Drejtkëndore |
| Materiali i kasës | Resin me veshje kromi |
| Materiali i xhamit | Akrilik (Resin glass) |
| Ngjyra e fushës | Green (sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Lloji i mbylljes | Adjustable clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM (30 m) |
| Gjinia | Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us